TURNAGÖL İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ
+90 (534) 869 00 01
PRESTİJ KONUTLARI MARSİLYA KONUTLARI ZİRVE VİLLALARI

PRESTİJ KONUTLARI

MARSİLYA KONUTLARI

ZİRVE VİLLALARI

TURNAGOL İNŞAAT, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek büyümeye ve bulunduğu sektörde öncü olmaya calisan . Firmamız güçlü birikimiyle yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmaya devam etmektedir.

Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen firmamız, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yaşam alanlarını inşaa etmektedir.

TURNAGOL İNŞAAT, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam edecektir. Sektördeki farklılığını araştırıcı ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olması

Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etütleri ve analizler yaparak; sağlam, estetikten taviz vermeyen akılda kalıcı yapılar üretmektedir.

Firmamız; müşterilerinin güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sevdikleriyle birlikte yaşayabilecekleri yapılar inşaa ederken aynı zamanda da özgün ve yaşanabilir, dayanıklı malzemeler kullanarak yapılmış dekorasyon hizmeti de sunmaktadır.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak kadar bu güveni kaybetmemek de firmamızın en öncelikli hedefidir. Bu nedenle en doğru malzeme ve uygun fiyatla sizler için yapılar üretiyoruz

Uzman yönetici kadrosu, titiz mimarları, konusunda yetkin mühendisleriyle, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak çalışan TURNAGOL İNŞAAT , gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekânları tasarlayan ve uygulayan bir inşaat firmasıdır.

Yalova ili ve ilçelerinde TURNAGOL İNŞAAT , kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarıyla hizmetinizdedir.

TURNAGÖL İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ TARIM KİMYA GIDA HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LTD ŞTİ